Coffeemania

Coffeemania

“Her anında„

12

Biz bir grup "kahve sevdalısıyız"...

Coffeemania’yı, Avrupa’da ve ülkemizde kahve çuvalları, çekirdekleri, makineleri ve kokuları arasında geçen 30 yıllık profesyonel hayatımızın ardından 2009 yılında, İzmir’de kurduk.

İstanbul’da açılan ilk şubemizin gördüğü yoğun ilgi, bizi önce Türkiye’nin dört bir yanına ardından yurt dışına taşıdı. Yakalanan büyüme ivmesi ve hâlihazırda yurt içinde 61, yurt dışında 5 olmak üzere toplamda 66’ya ulaşan şube sayısı ile misafirlerimizi birçok farklı lokasyonda büyük bir keyifle ağırlıyoruz.

5 ülkede 66 şube...

Bu yola ilk çıktığımızda hedefimiz “nitelikli kahve dendiğinde akla gelen ilk marka” olmaktı. Öncelikli amacımız ise “kaliteli kahve kültürünü” tüm Türkiye’ye ve sonrasında dünyanın ulaşabileceğimiz her noktasına yaymaktı. Bu nedenle kendi kahve kavurma tesisimizden çıkan taptaze kahveleri, lezzet koleksiyonumuzun nadide birer parçası olan tüm lezzetleri, gıda güvenliği standartlarına uyarak tüm şubelerimize ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda Coffeemania şubelerinde içilen her kahveyi, dünyanın kahve konusundaki en iddialı ülkelerinden toplanmış kaliteli kahve çekirdeklerinden, her gün aynı özenle hazırlıyor, en kaliteli kahve makinelerini kullanıyor, kahveyi en iyi şekilde hazırlamak üzere eğitilmiş deneyimli baristalarla çalışıyor ve her bir fincanı aynı lezzette konuklarımıza sunuyoruz. Böylelikle Türk kahvesinden espresso, latte, cappuccino ve mocha çeşitlerine, demleme filtre kahveden yöresel ve aromalı filtre kahvelere değin tüm kahve çeşitlerimizi, aynı benzersiz lezzetle sizlerle buluşturuyoruz.

Daima güler yüzlü hizmet anlayışı...

Elbette menümüzde kahvenin yanında dünya mutfağından ve Türk mutfağından yemekler, enfes tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler de yer alıyor.

Üstelik tüm bunları yedisinden yetmişine herkesin kendilerini evlerindeki kadar rahat, mutlu ve huzurlu hissedecekleri samimi bir ortamda, daima güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile sunuyoruz.